bps-rp.pun.pl

Bayside Polski Serwer Role Play

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-06-22 18:33:44

John_Polack

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 21
Punktów :   

Regulamin Serwera

Regulamin Serwera



1. Jest to serwer RP, więc gramy wg. zasad RP

2. Nick musi być wg. szablonu Imię_Nazwisko i musi być obcojęzyczny oraz nie może posiadać sławnych imion, nazwisk (np: Adam_Małysz) lub głupkowatych typu Zdzichu_Marchewa.

3. Na czatach piszemy długie wiadomości zamiast kilka krótkich by nie robić spamu i piszemy IC w czatach IC oraz OOC w czatach OOC.
Czaty OOC: /b, /o, /f
Czaty IC: zwykły(T), /s, /c, /p, /r, /d, /sms, /call

4. Zabroniona jest gra OOC tylko administrator podczas służby gra OOC w celu pilnowania porządku na serwerze.

5. Do graczy i administratorów na czacie OOC odnosimy się z szacunkiem.

6. Zabronione jest reklamowanie serwerów i stron internetowych.

7. Zabronione jest używanie cheatów.

8. Zabronione jest używanie wielu kont przez jednego gracza (multikonta).

9. Zabronione jest używanie bugów gry dla własnych celów.

10. Zakazane jest:
MG - Meta Gaming - Wykorzystywanie informacji z OOC w IC. Mówienie do osób nam nieznanym po nicku nad jego głową.
PG - Power Gaming - Wymuszanie niechcianej sytuacji RP na przypadkowym graczu, np. /ja Popycha Janka tak, że upada na ziemie
DB - Drive By - Strzelanie za okna kierowcy
NJ - Ninja Jacking - Kradzież samochodu kiedy kierowca znajduje się w środku
CK - CarKill – zabicie kogoś za pomocą użycia auta
DM - bójka, rozróba, zabijanie bez powodu

11. Używanie tzw. wielofunkcyjnych /ja w bindach (np /ja wyciąga/chowa broń z/do spodni) jest zakazane.

12. Zmiana nicku jest nie możliwa, ponieważ administracja nie ma czasu na bawienie się w zmienianie nicków graczy.

13. Quady są tylko do wyścigów, jest zakaz jeżdżenia nimi po mieście, itp...

14. Tzw: CK na pokaz jest zakazane, jeśli chcesz zrobić CK to prostu strzel sobie kulkę w głowę (za pomocą /ja) lub skocz z mostu!
Nie akceptujemy CK typu wolnego skoku z mostu i wzywania policji oraz pogotowia przy tym...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ridersi.pun.pl www.bloodcraft.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl www.panorama.pun.pl www.bakowyt2.pun.pl